Nedaudz par mums

   Mēs esam divu cilvēku komanda, kas nesenā pagātnē izdomāja ražot, piegādāt un uzstādīt siltumnīcas. Ideja bija izaicinoša. Nolēmām izmēģināt.

   Sākām ar nepieciešamā profila izveidi. Šajā posmā tapa mūsu profila šķērsgriezuma zīmējums. Procesā tika pārskatīti dažādi metāla biezumi un stiprības ribu uzbūve.

Siltumnīcas katrai gaumei

   Nākamais sekoja interesantais ražošanas iekārtu izgatavošanas laiks. Šajā posmā tika izstrādātas un uzbūvētas vairākas iekārtas: profila liekšanas iekārta, pusloka liekšanas iekārta un hidrauliskā prese, kas noteiktajās vietās izdur metālā savienojuma caurumus.

   Pēc veiksmīgi pabeigtā izgatavošanas posma, sākām siltumnīcu izgatavošanas un uzstādīšanas testus. Šo posmu varētu nosaukt par radinieku prieku laikiem, jo tika izgatavotas pirmās testa siltumnīcas, kuras tika uzstādītas viņu dārziņos. Mēģinājām divu veidu siltumnīcu izgatavošanu: ar ieliektu apakšu (atgādina mucu ar gareniski nogrieztu apakšu) un standarta ar taisnām malām.

   Saviem klientiem uz doto brīdi piedāvājam iegādāties standarta siltumnīcas ar taisnu vertikālo malu. Šāda siltumnīca ir klasiska un tai nav nepieciešamas tik daudz pastiprinošās diagonāles.