Vai ARKA e-veikals ir drošs?

Mēs ticam, ka mē esam droši, gan respektējot klientu privātumu, gan arī izmantojot visus mums zināmos resursus padarot e-veikalu drošu.

Kā notiek piegāde?

Piegādes organizēšanai izmantojam Latvijas Pasta vai Omniva kurjerpakalpojumus. Klientiem, kas ir izvēlējušies siltumnīcas montāžas pakalpojumus, siltumnīcu piegādājam paši.

Kā iespējams atcelt pasūtījumu un saņemt naudu atpakaļ?

Pirms ir veikta apmaksa, Jūs jebkurā mirklī varat atcelt pasūtījumu to vienkārši neapmaksājot. Ja tomēr ir veikta apmaksa, tad ir vairāki svarīgi faktori:

  • Prece vēl nav izsūtīta (nauda tiek 100% atgriezta)
  • Prece ir izsūtīta (no atgrieztās naudas tiks izskaitīti transporta pakalpojumi)
  • Prece jau ir saņemta, bet nav izpakota (no atgrieztās naudas tiks izskaitīti transporta pakalpojumi)
  • Prece jau ir saņemta un samontēta (nāksies akurāti izjaukt un visu sapakot. No atgrieztās naudas tiks izskaitīti transporta pakalpojumi, kā arī ja trūks komplektācija, tad trūkstošo detaļu summa saskaņā ar e-veikalā uzrādīto detaļu cenrādi)
  • Izmantojāt montāžas pakalpojumus (nāksies samaksāt par montāžas un demontāžas darbiem, atlikusī summa tiks atgriezta)

Kā iespējams izdzēst savu kontu?

Mēs respektējam gan Eiropas Savienības likumus, gan jūsu privātumu. Jebkurā laikā mēs pēc Jūsu pieprasīja varam dzēst pilnīgi visus datus no mūsu datubāzes.

Kāda ir siltumnīcas komplektācija?

Siltumnīcas komplektā ietilpst tikai metāla konstrukcija ar sagatavotām stiprinājuma vietām, skrūves, uzgriežņi, eņģes un leņķi. Papildus būs nepieciešami tikai pamati, polikarbonāta pārklājums un instrumenti siltumnīcas montāžai.

Kāpēc mēs nepiedāvājam pamatus?

Ņemot vērā mūsu pieredzi, T veida metāla pamati, ko piedāvā citi ražotāji nav efektīvi un nespēj noturēt siltumnīcu vējainā laikā, tādēļ mēs iesakām pamatu vietā izmantot betona apmales.

Vai ir iespējams nopirkt siltumnīcas daļas?

Mēs piedāvājam iegādāties siltumnīcas komplektus, aksesuārus, kā arī jebkuru siltumnīcas metāla daļu. Piedāvājumu Jūs atradīsiet e-veikala sadaļā izvēloties attiecīgo kategoriju.

Precīzu siltumnīcas metāla daļu Jūs varat atrast Siltumnīcas sastāvdaļas lapas shēmās. Izvēloties konkrētu nosaukumu, hipersaite aizvedīs Jūs uz e-veikala atbilstošo preci.

Kā es varu veikt apmaksu par pirkumu?

Apmaksu ir iespējams veikt vairākos veidos:

  • bankas pārskaitījums
  • izmantojot sadarbības partnera PAYSERA piedāvājumu
  • montāžas gadījumā ir iespējams norēķināties klātienē

Vai mani bankas kartes dati tiek saglabāti?

Noteikti nē, mēs esam pret šādu sensatīvu datu uzglabāšanu. Mēs uzglabājam tikai un vienīgi jūsu e-pasta adresi un kontaktinformāciju, ko jūs norādāt pasūtījuma laikā.

1
2
3
4